En Son Haberler

BENİM EFSANE HARLEY'İM - 2015

03 Haziran 2015

BENİM EFSANE HARLEY'İM - 2015

‘‘Benim Harley’im’’ ile Türkiye’ye Yaratıcılığını Göster Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson tarafından geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ‘‘Benim Harley’im’’ yarışmasında ikinci yıl heyecanı başlıyor. Yarışma kapsamında Harley Davidson sahipleri, modifiye ettikleri ve kendi imzalarını taşıyan birbirinden orijinal Harley-Davidson modelleri ile yarışacak. Harley severler tarafından büyük ilgi toplayan yarışmanın ikincisi için son başvuru tarihi ise 31 Temmuz.

Harley-Davidson tarafından Türkiye’de ikincisi düzenlenecek “Benim Harley’im’’ yarışması bu yıl da Harley Davidson tutkunlarına yaratıcılıklarını ispat etme fırsatı sunuyor.

Tüm Türkiye’den Harley Davidson sahiplerinin kişiselleştirerek kendi tarzlarını yansıttıkları Harley’leri ile 31 Temmuz tarihine kadar başvurabilecekleri yarışmanın lokal finalleri 5 Eylül tarihinde Harley Davidson İstanbul, Ankara,

İzmir ve Antalya bayiilerinde düzenlenecek. Katılımcılar Street, Performance ve Touring kategorilerinin yanı sıra İzleyici Özel Ödülü’nün de sahibi olmak için birbirleriyle yarışacak. 3 Ekim’de İstanbul’da gerçekleştirilecek ulusal finalde ise lokal finalistler karşı karşıya gelecek.

Motosiklet severlerin tutkuyla bağlı olduğu Harley-Davidson, motosiklet tutkunlarına karakterlerini yansıtan ve kendi imzalarını taşıyan modelleri yaratma imkanı veriyor. Harley-Davidson ‘nın sınırsız modifiye seçeneği sayesinde motosiklet tutkunları, sıradanlıktan sıyrılıp kendilerine özel eşsiz modellerini yaratabiliyor. Birçok Harley-Davidson orijinal parça ve aksesuar seçeneği ile Harley severler motosikletlerini 8000’den fazla farklı şekilde modifiye edip ruhlarındaki tutkuyu ve hayal güclerini bütün dünyaya gösterebiliyorlar.

Motorlarını tutkuyla ve hayal güçleriyle modifiye eden ya da etmek isteyen Harley severler, yarışma ile ilgili daha fazla bilgiye en yakın Harley Davidson bayilerinden ulaşabilirler.

Harley-Davidson Motor Company Hakkında Harley-Davidson Motor Company, custom, cruiser ve touring motosikletler üretir, ayrıca Harley-Davidson motosiklet parçaları, aksesuarları, sürüş takımları ve giysileri ile genel ürün grubu sunar. Daha fazla bilgi için, www.h-d.com adresindeki Harley-Davidson web sitesini ziyaret edin.

Katılım Hüküm ve Koşulları Harley Davidson Custom Bike Contest (Harley Davidson Kişiye Özel Motosiklet Yarışması) adındaki bu yarışma, 27 Andrea Papandreou Street, Marousi, 15122, Atina, Yunanistan adresinde yerleşik bulunan H-D South Eastern Europe (bundan böyle “HD” veya “Harley Davidson” olarak anılacaktır) tarafından düzenlenmektedir. İlgili yarışma yalnızca Türkiye’de geçerlidir.

RESMİ KATILIM FORMU

Resmi Katılım Formunun doldurulması gerekmektedir. Resmi Katılım Formu doldurulmadan katılıma izin verilmeyecektir. Katılımcılar, Katılım Formunu tercih edecekleri HD bayisini ziyaret ederek doldurabilirler. Size en yakın bayiyi öğrenmek ve formun nasıl doldurulacağına ilişkin talimatları okumak için www.h-d.com adresini ziyaret ediniz.

HD, teknik arızalardan kaynaklanan bozulmuş veya ulaşılamayan materyale ilişkin hiçbir yükümlülük kabul etmemektedir.

Tüm katılım talepleri; yükümlülükler, masraflar ve ücretler dâhil olmak üzere işbu etkinlik hüküm ve koşullarına tabi olarak ve yine işbu hüküm ve koşulların kabulü üzerine onaylanacaktır. 1 Haziran ila 31 Temmuz tarihleri arasında motosikletinizi tercih ettiğiniz bir bayiye kayıt ettirene hiçbir katılım kesin sayılmayacaktır. Kayıt işlemi için hiçbir ücret alınmamaktadır. My Harley Custom Bike Contest’in şehir etabı 5 Eylül 2015’te tüm bayililerde aynı gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Final tarihleri daha sonra açıklanacaktır. Her bir kategoride birinci gelen ilk yarışmacılar daha sonra, Ekim ayında My Harley Turkish National Custom Bike Contest Award 2015 (Türkiye Ulusal Kişiye Özel Motosiklet Yarışması Ödülleri) için İstanbul’da düzenlenecek olan büyük final kapsamında yarışacaktırlar.

Harley-Davidson, ilk yarışmada birinci olan her bir yarışmacının İstanbul’daki etaba katılımı için gerekli olan makul konaklama masraflarını (ilgili tarihte geçerli olan koşullara göre, daha sonra HD tarafından kararlaştırılacak ve duyurulacaktır) karşılayacaktır. İlk yarışmada birinci olan katılımcıya eşlik edecek olan kişiler kendi masraflarını karşılayacaktırlar.

SEÇİLME KOŞULLARI

Yalnızca şasisi orijinal olan, Harley Davidson kimliği ile uyumlu ve markadan uzaklaşan aşırı kişiselleştirilmeye maruz kalmayan Harley motosikletlerin yarışmaya katılmasına izin verilmektedir

Bilhassa, organizatörler genel uygunluk ve beğeniye ilişkin gerekçelere dayalı olarak herhangi bir yapımcının veya motosikletin katılım talebini geri çevirme hakkını saklı tutmaktadırlar. Bu sayılanlarla sınırlı olmamak üzere, söz konusu gerekçelere organizatörlerce uygun olmadığı düşünülen mesajların, ifadelerin, görsellerin veya tasarımların kullanımı veya teşhiri ve aynı şekilde kendi münhasır takdir yetkilerine tabi olarak, organizatörler tarafından uygunsuz olduğu addedilen davranış veya davranışların sergilenmesi dâhildir.

31 Temmuz 2015 olan son başvuru tarihinden sonra, motosikletlerin Harley görünüşüne sahip olması amacıyla yarışmacıların yalnızca yetkili bayiliklerde kişiselleştirme yapmasına izin verilmektedir.

Yerel ve Ulusal 2014 “Benim Efsane Harley’im” yarışmasının kazananlarının 2015 “ Benim Efsane Harley’im yarışmasına, motosikletin yenilenmiş ve farklı bir görünüme sahip olması şartıyla aynı motosikletle katılmasına izin verilmektedir. Bu yarışmanın amacı her yıl yaratıcılığı ve limitsiz kişiselleştirme seçeneğini göstermektir.

Harley-Davidson/Bayi çalışanlarının personeli ve ailelerinin yarışmaya katılmasına izin verilmemektedir. Katılım talebinin onayı veya reddi tamamen ve münhasıran, organizatörlerin takdirinde olup; söz konusu karara ilişkin hiçbir yazışma ve görüşme gerçekleştirilmeyecek, sair herhangi bir iletişim kurulmayacak veya açıklama yapılmayacaktır.

KAYIT

Motosikletlerin HD tarafından daha sonradan belirlenecek ve açıklanacak olan etkinlik tarihi öncesinde, 1 Haziran öğlen saat 12:00 (Türkiye saati) ila 31 Temmuz 2015 saat 18:00 (Türkiye saati) arası katılımcının tercihine göre belirlenecek olan bir bayiye kayıt ettirilmesi gerekmektedir. Katılımcı sayısı sınırlıdır ve değiştirilebilir. Kayıt süresi, herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın sonlandırılabilir. Motosikletlerin, tüm katılımcılara duyurulacak olan belirli bir zaman aralığında etkinliğin düzenleneceği tesise getirilerek teslim edilmesi gerekmektedir. Organizatörler ile daha önceden anlaşılmaksızın, bu tarihler dışında getirilen motosikletlerin yarışmaya katılmasına izin verilmeyebilir.

ÇALIŞIR DURUMDA OLMA

Tüm motosikletlerin çalışır durumda olması gerekmektedir. Katılımcıların, ödüle hak kazanabilmeleri için motosikletlerinin “çalışır durumda” olduğunu kanıtlamaları gerekmektedir.

MOTOSİKLETLERİN TEŞHİRİ

Tüm katılımcıların, etkinlik tarihinden önce yarışmaya katılan motosikletlerinin kısa bir teknik şartnamesini temin etmeleri gerekmektedir. Söz konusu şartname, motosikletlerinin tanıtımında kullanılacak olan teşhir kartı için kullanılacaktır. Motosiklet teşhir alanının; el broşürleri, kartvizitler, panolar, logo levhaları, posterler, ışıklandırma, yansıtıcı zemin veya sair sahne donanımı dâhil olmak ancak bu sayılanlarla sınırlı olmamak üzere, ilave hiçbir teşhir materyali ile zenginleştirilmesine izin verilmemektedir.

Motosikletlerin tanıtım amacıyla, Yarışma öncesinde veya Yarışma süresince bayilikte veya HD tarafından belirlenip duyurulacak sair herhangi bir yerde teşhir edilmesi gerekebilir.

Motosikletlerin, etkinliğin sona ereceği tarihe kadar sürekli olarak yerinde bulunması gerekmektedir. Bu kurala ilişkin hiçbir istisna söz konusu değildir.

MOTOSİKLET SAYISI

Organizatörler, tek bir katılımcının yarışmaya sokabileceği motosikletlerin sayısına sınırlama getirme hakkını saklı tutmaktadırlar. Lütfen öncesinde bizimle görüşün ve planlanan sayıyı Resmi Katılım Formu üzerinde belirtin.

KATEGORİLER

Her motosiklet, aşağıdaki yarışma kategorilerinden yalnızca birine dâhil olarak yarışmaya katılabilir.

KATEGORİLERE İLİŞKİN AÇIKLAMA

STREET CUSTOM: Öncelikle performansın artırılmasına yönelik olarak uyarlanan veya geliştirilen diğer modeller hariç olmak üzere, stok motor bloklu tüm Harley-Davidson modellerine yöneliktir. Diğer her türlü özelleştirme, geliştirme, yedek parça ve aksesuar bu kategoride kullanılabilir.

TOURING: Başlangıçta gezinti (touring) amacıyla tasarlanan veya sonradan bu amaca hizmet etmek üzere modifiye edilen tüm Harley-Davidson modellerine açıktır. Her türlü modifikasyona ve iyileştirmeye izin verilmektedir.

PERFORMANCE: VRod modelleri ile CVO ailesindeki tüm modellere ve özelleştirmeyi gerçekleştirenin asıl amacının motosikletin performansının artırılması olduğu teşhire yönelik özelleştirme çalışmalarına yönelik bir kategori olup; özelleştirmeyi yapan kişinin mühendislik becerisi, tuning ve elden geçirme yeterliliği, montaj/işleme becerileri ve tekniğini gözler önüne sermektedir. Herhangi bir platformdaki veya herhangi bir güç aktarım sistemine sahip, hava veya sıvı soğutmalı (hatta alternatif enerji ile çalışan) her türlü motosiklete açıktır. Performansın geliştirilmesine yönelik her türlü mühendislik ve güçlendirme/tuning tekniğinin kullanımına açıktır.

FOTOĞRAFLAMA

Mümkün olduğu durumlarda, tüm motosikletler bununla sınırlı olmamak üzere Harley-Davidson ve Türkiye’deki Harley-Davidson Bayileri tarafından gelecekte gerçekleştirilecek olan tanıtım çalışmalarında kullanılmak üzere fotoğraflanacaktır.

Yarışmaya katılmak suretiyle tüm yarışmacılar; katılımları sonucunda elde edilen her türlü görüntünün (resimler, sesler ve katılımcıların benzerliği ile ilgili olanlar dâhil olmak üzere) veya kendilerine veya motosikletlerine ilişkin olup her türlü bilginin (“Materyaller”) telif haklarının ve sair kullanım haklarının, My Harley Turkish Custom Bike Contest’in sahibi konumundaki HD’nin mülkiyetinde bulunduğunu ve bu sayılanların katılımcının ilaveten izni alınmaksızın, HD’nin münhasır takdirine tabi olarak telif hakkı ücreti/ücret alınmadan sair her türlü kitle iletişim aracı ile paylaşılabileceğini kabul etmektedirler.

Yarışma için kayıt yaptırmak suretiyle; herhangi bir telif ücreti talep edilmeksizin işaretlerin, seslerin veya görüntülerin çoğaltılması, yayılması, reprodüksiyonu, dağıtılması, kodlanması, saklanması, kopyalanması, işlenmesi, temsili, iletilmesi, yayınlanması, ilanı veya işaret, ses ya da görüntü nakline yarayan araçlarla herhangi bir şekilde kamuya iletilmesi; Materyallerin içeriğinin teşhir edilmesi, kamuya açık olarak icra edilmesi, uyarlanması, tadil edilmesi, sergilenmesi, söz konusu içerikten türetilen eserlerin oluşturulması ve aynının sair surette kullanılması, dünyanın her yerinde ve herhangi bir ortamda, olduğu gibi veya değiştirildiği haliyle (katılımcının adı kullanılarak veya kullanılmaksızın) icra edilmesi; sunulan materyaller için alt lisans verilmesi veya bu sunumların tanıtım ve pazarlama amacı dâhil olmak üzere hali hazırda bilinen veya daha sonra geliştirilecek olan herhangi bir dijital veya analog ortam veya teknoloji vasıtasıyla tamamen veya kısmen sergilenmesi; Materyaller üzerindeki manevi hakların (umuma arz yetkisi, eserde eser sahibi olarak ismin belirtilmesini talep hakkı ve eser üzerinde eser sahibinin itibarını zedeleyebilecek izinsiz değişikliklerin yapılmasına karşı çıkma hakkı) herhangi bir amaçla kullanılması için HD’ye gayri kabili rücu olarak; hiçbir kısıtlama veya ilave herhangi bir değerlendirme, tazminat ödemesi veya katılımcı veya sair herhangi bir taraftan alınacak onay olmaksızın lisans ve izin vermektesiniz. Katılımcı, talep edilmesi üzerine herhangi bir tarihte HD’nin katılımcının Materyallerin kullanımı için vermekte olduğu ve yukarıda sayılan münhasır olmayan hakları kullanması için ihtiyaç duyacağı her türlü belgeyi imzalayacaktır.

Bilhassa; HD motosikletlerin fotoğraflarını ve onlara ilişkin bilgileri genel haber bültenlerinde, tanıtımlarında ve yazılarında kullanma hakkından mahrum bırakılamayacağından dolayı vereceğimiz katılım onayını etkileyeceği için teşhir fotoğraflarının yayınlanmasını engelleyen “münhasır” bir sözleşmeye tabi olan herhangi bir katılımın etkinlikten en az 14 gün önce organizatörlere bildirilmesi gerekmektedir. Daha sonra imzalanacak olan buna benzer herhangi bir sözleşmenin, HD’nin fotoğraflara ilişkin olarak yukarıda belirtilen haklar üzerinde takaddüm hakkına haiz olduğunu tasdik etmesi gerekmektedir.

Yarışmaya katılan ürünün ve katılımcı fotoğrafın kişisel amaçlar çerçevesinde kullanımına izin verilmektedir. Görüntü veya bilgilerin kullanımına ilişkin izin talepleri hiçbir zaman, makul olmayan nedenlerle reddedilmeyecektir.

Organizatörler yalnızca etkinlik adına ilişkin hakların ve fotoğrafçının itibarının HD tarafından uygun görüldüğü şekilde gözetilmesi, beyan edilmesi ve tanınması/tasdik edilmesini talep edebilirler.

DEĞERLENDİRME

Değerlendirme ve karar süreci; tasarım, icra ve yaratıcılık konularındaki kişisel beğenilerine dayalı olarak, HD tarafından belirlenecek ve açıklanacak VIP bir jürinin altında yer alacak olan ve sektördeki saygıdeğer uzmanlardan oluşan bir jüri heyeti tarafından gerçekleştirilecek olan bir “emsal değerlendirmesine” tabi olacaktır.

Jüri üyeleri için bir oylama formu düzenlenecektir.

Jüri üyeleri, birinci ve ikinci gelen yarışmacıları belirliyor olacaktırlar. Kendi sınıfında en yüksek puanı alan motosiklet yarışmayı kazanacaktır. Her sınıftan bir kazanan olacaktır. Bir sonraki en yüksek derece ise “ikincilik” olacaktır.

Birinciliğe layık görülen yarışmacının İstanbul’da düzenlenecek olan My Harley Turkish National Custom Bike Contest

2015‘e katılamayacak olması durumunda bayii en az 15 gün önceden bu durumdan haberdar etmesi gerekmektedir.

Bahse konu durumda ikinci gelen yarışmacı birincinin yerini alacak ve Ulusal Ödül için yarışacaktır.

Jüri üyelerinin verecekleri karar nihaidir. Herhangi bir ödül için berabere kalınması durumunda, berabere kalınan kategoride en fazla birincilik oyu alan katılımcının yarışmanın kazananı olduğu kabul edilecektir.

People’s Choice ödülleri kapsamında, oy pusulalarının sayılması yoluyla en fazla oy alan motosiklet belirlenecektir.

Etkinlik ziyaretçilere açık olacaktır. Etkinliğe katılan her ziyaretçinin yalnızca bir oy kullanma hakkı olup; oylar etkinlik gününde, bayilik içerisinde bulunan mühürlü özel bir oy sandığına atılacaktır. Oy pusulaları ziyaretçiler etkinlik alanına ulaştıklarında temin edilecek ve ziyaretçilerin iletişim bilgileri alınacaktır. Değerlendirme ve karar sürecinin sonunda, oy sandığı açılacaktır ve en fazla oyu alan motosiklet yarışmanın birincisi olacaktır. People’s Choice ödülleri kapsamında da bir ikinci seçilecektir.

ÖDÜLLER

Street Custom, Touring ve Performans olmak üzere her kategoride ve People’s Choice ödüllerinde birinci gelen motosikletlere ödüller takdim edilecektir. Her bir ödül, H-D tarafından temin edilecek olan bir plaket kupadan oluşmaktadır.

UNVANIN KULLANIMI

Kazananın; ilgili yılın sonuçlarının açıklanması itibariyle, bir yıldan az olmamak şartıyla ve en fazla bir yıl süreyle “'My Harley (İstanbul) Champion Custom Bike Owner and/or My Harley Turkish National Champion Custom Bike Owner”

(My Harley (Şehir) Yarışmasının Şampiyonu olan Kişiye Özel Motosikletin Sahibi) ve/veya “or My Harley Turkish National Champion Custom Bike Owner” (My Harley Yarışması Türkiye Milli Şampiyonu olan Kişiye Özel Motosikletin Sahibi) unvanını kullanmasına izin verilecektir. Kazanan bu unvanı kişisel veya işiyle ilgili tanıtım faaliyetleri ve materyallerinin tamamı veya herhangi biri için kullanabilmekle birlikte, söz konusu unvan her zaman için Harley-Davidson firmasının sahiplerinin mülkiyetinde kalacaktır. Bütünüyle H-D’nin takdir yetkisine tabi olarak verilen her türlü onay her zaman için ilga edilebilir. Bir yıllık sürenin sonunda kazanan; geçmiş zaman kalıbıyla ve geçmişe atıf yapacak şekilde ve surette kendisinden bahsederken ilgili yılın “(Şehir) Şampiyonu olan Kişiye Özel Motosikletin Sahibi ve/veya Ülke Genelinde Şampiyon olan Kişiye Özel Motosikletin Sahibi” şeklinde ifadeler kullanabilir.

“My Harley Turkish Custom Bike Contest” (My Harley Türkiye Kişiye Özel Motosiklet Yarışması) resmi logosu ve ifadesi münhasıran HD’nin mülkiyetinde olup, hep öyle kalacaktır. Söz konusu logo ve ifadenin kullanımı bütünüyle HD’nin takdir yetkisine ve iznine tabi olacaktır. HD, işbu kuralların ihlali durumunda yasal yollara başvurma haklarının tamamını saklı tutmaktadır.

VERİLERİN TOPLANMASI

Yarışmaya katılarak; Harley-Davidson South East Europe’un söz konusu yarışma için sağlayacağınız kişisel bilgilerinizi (Ad, Soyad, Adres, Telefon Numarası, E-posta adresi, Motosiklet sahibi olup olmadığı, motosikletin modeli) toplamasına, işlemesine, kullanmasına ve bahse konu bilgileri HARLEY-DAVIDSON veya yetkili bayiler tarafından dönemsel reklamlar için veya HARLEY-DAVIDSON, onun yetkili bayileri veya lisans sahipleri tarafından Harley-Davidson motosikletlerinin, aksamlarının, aksesuarlarının, sair ürünlerinin ve hizmetlerinin kiralanması, satılması ve pazarlanması için, düzenlenen etkinliklere ilişkin davetlerde ve yukarıda belirtilen teşekküller tarafından yürütülecek olan pazar araştırmalarında kullanılmak amacıyla toplanmak, işlenmek ve kullanılmak üzere ülkenizde bulunan yetkili Harley-Davidson bayileri ve Uluslar arası Harley-Davidson Grubu1 (bundan böyle “HARLEY DAVIDSON” olarak anılacaktır) şirketleri ile paylaşmasına izin vermektesiniz. İşbu Sözleşme, tarafınızca dilediğiniz zaman feshedilebilir. Sözleşmenin feshi, HARLEY-DAVIDSON’ın bilgilerinizi ne şekilde kullanacağına ilişkin sorularınız ve kişisel bilgilerinizi değiştirmek için Harley-Davidson Gizlilik Bildiriminin “Harley-Davidson ile nasıl iletişime geçebilirim?” bölümünde verilen şirket bilgilerini kullanarak bulunduğunuz yerdeki HARLEY-DAVIDSON şirketi ile irtibata geçebilirsiniz.

KURALLARIN KABULÜ

Etkinliğe katılım, işbu hüküm ve koşullar ile etkinliğe katılım ve etkinliğin gerçekleştirilmesine ilişkin sair tüm kurallar veya yönetmeliklerin eksiksiz olarak kabulüne tabidir.

MASRAFLAR, YÜKÜMLÜLÜKLER VE SİGORTA

Yarışmaya katılım ücretsiz olup, herhangi bir katılım ücreti talep edilmeyecektir.

Motosikletlerin My Harley Turkish Custom Bike Contest yarışmasına katılması ve söz konusu yarışmadan çekilmesi ile ilintili tüm masrafların karşılanması, HD tarafından yazılı olarak, ayrıca ve bilhassa taahhüt edilmediği sürece, bütünüyle katılımcının sorumluluğunda olacaktır. HD ve Türkiye’deki Harley-Davidson Bayileri; hangi şekilde olursa olsun hava koşullarından, doğal afetlerden ve/veya etkinliğe katılımdan veya sair bir nedenden kaynaklanan her türlü yükümlülükten derhal beri kılınacak ve hangi surette olursa olsun hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Katılıma ilişkin riskler bütünüyle ve her yönüyle katılımcıya aittir.

Şüphesiz, organizatörler ilgili motosikletin/motosikletlerin güvenliğini ve emniyetini sağlamak üzere uygun ve makul gördükleri adımları atacaktırlar; ancak hiçbir koşulda herhangi bir sebepten kaynaklanan hiçbir kayba veya hasara ilişkin sorumluluk üstlenmeyecektirler.

Tüm yükümlülükler ve sigortalar her yönüyle yarışmacının sorumluluğundadır. Sair tüm yükümlülükler, her zaman için yarışmacıya ait olacaktır. Resmi Katılım Formunun doldurulması veya motosikletin teşhire konması, ilgili hüküm ve koşulları okuyup anladığınızı ve söz konusu hükümler ile koşulları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi göstermektedir.

AMİR KANUN

Bu yarışma Türkiye kanunlarına tabi olacaktır. Anlaşmadan doğacak olan her türlü ihtilaf, İstanbul Mahkemeleri ve icra daireleri tarafından çözüme kavuşturulacaktır.

Tüm sorularınız için lütfen size en yakın bayi ile iletişime geçiniz. Türkiye’deki HD bayilerini görmek için www.h-d.com adresini ziyaret ediniz.

Harley-Davidson Inc., H-D U.S.A. LLC, Harley-Davidson Motor Company Group LLC, Harley-Davidson Motor Company Inc, Harley-Davidson Motor Company Operations Inc, Harley-Davidson Dealer Systems Inc., Harley-Davidson Holding Co. Inc ve Harley-Davidson Financial Services Inc dâhil olmak üzere sayılanların tamamı ABD’de yerleşik olup; Harley-Davidson Europe Ltd. de buna dâhildir (Harley-Davidson Gizlilik Bildiriminin Harley-Davidson ile nasıl iletişime geçebilirim? bölümünde yer verilen bilgilere bakınız). AB üyesi olmayan ülkelerdeki veri koruması düzeyi, AB standartlarıyla karşılaştırılamaz. Harley-Davidson, AB sakinleri tarafından AB üyesi olmayan ülkelere gönderilecek olan verilerin AB standartları uyarınca muhafaza edilmesini sağlamak üzere gerekli adımları atmıştır.

Önceki Sayfaya Dön